null

Mezoterapia

null

Mezoterapia mikroigłowa Derma Pen

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg o bardzo silnym działaniu przeciwstarzeniowym, który daje natychmiastowe, wyraźnie widoczne rezultaty dzięki technice wywoływania mikroreakcji zapalnych i zdolności naskórka do samo regeneracji. Także dzięki poprawie selektywnej przepuszczalności wobec substancji biologicznie aktywnych. Dzięki mikronokłuciom jakie powstają podczas zabiegu oraz zastosowaniu regenerującego koktajlu składników aktywnych, pobudzone zostają naturalne procesy zachodzące w skórze, a przede wszystkim następuje zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

null

BB LIPS

Koloryzacja naturalnych ust

Co to jest BB Lips Kissum i dlaczego stał się tak popularnym zabiegiem?

Kissum to  mikropigment delikatnie koloryzujący, który podkreśla czerwień wargową i daje efekt pełnych, pięknie podkreślonych naturalnie ust! To doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego, jeśli boicie się bardzo trwałego efektu i bólu.Nie jest to jednak jedyny atut tego produktu. Kissum intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę warg,  usta  stają się jedwabiście gładkie.

Preparat aplikuje się metodą mikronakłuwania a efekt widoczny jest natychmiast już po pierwszym zabiegu i utrzymuję do 2-3 tygodni! Jeśli powtórzymy zabieg 2-5 razy efekty nawet do 4-6 miesięcy! Dla trwałości koloru konieczne jest wykonanie serii zabiegu, ponieważ jak wspomniano wyżej to nie jest makijaż permanentny. Wraz z ilością zabiegów zwiększa się nasycenie koloru. Po pierwszym zabiegu można spodziewać się raczej nawilżonych i zregenerowanych ust. Kolor po pierwszym zabiegu jest raczej półprzeźroczysty w formie pół transparentnego błyszczyka (bez efektu gloss) w ilości 5-10% nasycenia koloru pigmentu.

Produkt dostępny w 4 wspaniałych kolorach: delikatnego różu, intensywnego różu, czerwieni oraz czerwonego wina.

null

BB GLOW SKIN i BB EYE GLOW

Piękna, rozświetlona skóra tuż po przebudzeniu!

Zabieg BB GLOW SKIN to wprowadzenie serum do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości poprzez mezoterapię mikroigłową.

Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje fluid koloryzujący i codzienny make- up.

BB GLOW to również serum pielęgnacyjne bogate w naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid czyli wit. B3 oraz peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF.

Preparat używany podczas zabiegu z zastosowaniem mikroigieł pomaga w naprawie skóry, stymuluje fibroblasty w celu pobudzenia produkcji kolagenu, pozwalając w efekcie przywrócić skórze blask i zdrowy wygląd.

Zabieg zalecany jest również dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego

NIESKAZITELNA, ROZPROMIENIONA I ZAWSZE WYPOCZĘTA SKÓRA – TERAZ TO MOŻLIWE!

Naturalny proces złuszczania, powoduje stopniowe wyłuszczanie się pigmentu, dlatego należy powtarzać zabieg w serii co 2 tygodnie aby efekt był stale ponawiany. Z kolei składniki odżywcze zawarte w ampułkach zabiegowych, powodują trwałe procesy naprawcze w skórze i odpowiednia pielęgnacja domowa oraz regularne powtarzanie zabiegów, spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas. Efekt GLOW gwarantowany już po jednym zabiegu!

Podczas trwania kuracji należy unikać ekspozycji na słońce.

Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Skóra wygląda pięknie już bezpośrednio po zabiegu. Jako zabieg tzw. „bankietowy” zalecamy wykonanie zabiegu dzień wcześniej, dla osiągnięcia efektu GLOW.

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 4-6 zabiegów w serii co 2 tygodnie.

Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Skóra wygląda pięknie już bezpośrednio po zabiegu. Jako zabieg tzw. „bankietowy” zalecamy wykonanie zabiegu dzień wcześniej, dla osiągnięcia efektu GLOW.

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 4-6 zabiegów w serii co 2 tygodnie.

Menu