null

Zabiegi Kosmetologiczne

null

PEELING WODOROWY

OCZYSZCZENIE I NAWILŻENIE W JEDNYM ZABIEGU

Oczyszczanie wodorowe  to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – zaczynając od głębokiego  oczyszczania (hydrabrazji),dotlenienia(oxybrazji) ,liftingu(fali fadiowej RF) kończąc regeneracją poprzez światłoterapię maską LEDOWĄ.

Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z następujących po sobie etapów:

Efekty zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i napięta. Podczas zabiegu usuwamy również zaskórniki, następuje zwężenie poszerzonych porów , złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.

Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest pobudzenie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt.

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak efektów ubocznych, a także możliwość przeprowadzenia zabiegów przez cały rok. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy można wykonać nawet na cerze wrażliwej i naczynkowej, a także trądzikowej.

Jedyne przeciwwskazania to aktywne infekcje skóry, cukrzyca, alergie, nowotwory, a także ciąża i laktacja.

Częstotliwość zabiegu  co 2-3 tyg  

null

OXYBRAZJA -INFUZJA TLENOWA

INTENSYWNE NAWILŻENIE SKÓRY

Infuzja Tlenowa jest idealny zabiegiem dla osób z cerą naczyniową i wrażliwą. Podczas zabiegu pobudzamy mikrokrążenie w skórze i przyspieszamy przemianę materii .Po zabiegu skóra staje się zdrowsza, miększa, odżywiona oraz bardziej napięta. Cera nabiera blasku, staje się rozświetlona, bardziej nawilżona, gładka i elastyczna.

Podczas Infuzji Tlenowej, wtłaczany pod ciśnieniem nie tylko tlen, ale również ampułkę z kwasem hialuronowy, witamina C, bądź inne substancje aktywne (w zależności od problemu skórnego), które mają dotrzeć w głęboko w głąb skóry.

Podczas Infuzji Tlenowej, wtłaczany pod ciśnieniem tlen, pobudza metabolizm, przez co doskonale może służyć do przenoszenia cząsteczek substancji aktywnych przez warstwę naskórka i skóry właściwej. Dlatego też, używany podczas zabiegu kwas hialuronowy, witamina C, bądź inne substancje aktywne (w zależności od problemu skórnego), docierają głęboko w głąb skóry, oddziałując na nią w znacznym stopniu.

null

BIO LIFTING

LIFTING TWARZY I OKOLIC OCZU

Bio lifting jest gatunkiem elektrostymulacji, który w sposób niezwykle aktywny pobudza naturalną odbudowę włókien kolagenu i elastyny.

Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi i całego ciała wykonywany sondami emitującymi mikroprądy.

Biolifting twarzy to jeden z najbardziej popularnych i efektywnych zabiegów, zmierzających do gimnastyki i stymulacji mięśni twarzy. Zabieg polega na stymulacji komórek mikroprądami.

Zabiegi operacyjne są bardzo drogie, ale jest na to rada czyli BIO LIFTING, którego nazewnictwo pochodzi od nazwy specjalistycznego sprzętu, który używany jest do liftingowania naszej skóry. Urządzenie to, zwane czesto bezoperacyjnym liftingiem, wykorzystując prądy impulsowe niskiej częstotliwości a właśniebiolifting twarzy opiera się na terapii mikroprądami. Mikroprądy aktywizują procesy regeneracji zachodzące w komórkach poprzez depolaryzację błon komórkowych pod wpływem przyłożonego mikroprądu.Stosuje się tu różne kształty impulsów elektrycznych podczas tej samej sesji. Dzięki różnorodnym i stale zmieniającym się prądom, tkanka tłuszczowa i mięśniowa jest maksymalnie aktywizowana przy wymianie jonów w skórze i musi więcej pracować. Cały, poddany zabiegowi obszar jest dotleniany, odżywiany i zasilany w substancje odżywcze. Biolifting twarzy to rodzaj elektrostymulacji, który w sposób niezwykle aktywny pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, regeneruje i wygładza skórę, poprawia cyrkulacje krwi i limfy działając na skórę odżywczo i dotleniająco. W tym samym czasie, efekt jonizacji, wytworzony przez mikroprądy, we współpracy z preparatami kosmetycznymi penetrują komórki, dostarczając im wodę i substancje odżywcze.

Biolifting twarzy wykonuje się u osób z opadającym konturem twarzy, ze zmarszczkami i bruzdami, workami i cieniami pod oczami, opuchlizną, szarym kolorytem skóry, skórą atroficzną oraz u osób z brakiem elastyczności i jędrności skóry. Jest to niezastąpiony zabieg przed wszelkimi ważnymi uroczystościami, na których chcesz imponująco, świeżo i młodo wyglądać. Zaletą tej metody jest fakt możliwości łączenia z innymi zabiegami kosmetycznymi. Biolifting jest bezbolesny i komfortowy. Podczas zabiegu można jedynie czuć lekkie szczypanie skóry lub mrowienie. Efekty jednak zauważalne są niemal od razu.

Proponowana częstotliwość do bioliftingu twarzy:

  • 5 -12 zabiegów w odstępach co 7-10 dni.
null

FALE RADIOWE RF

TERMOLIFTING

Co to są fale radiowe?

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania, która wykorzystuje naturalne możliwości regeneracyjne naszej skóry – obniżone w przebiegu procesów starzenia się skóry.

Energia fal radiowych daje skórze bodziec do działania, włącza procesy regeneracyjne stymulujące intensywne wytwarzanie dodatkowych ilości kolagenu i elastyny!

Czy wiesz, że...

Za jędrność, elastyczność i sprężystość skóry odpowiadają włókna kolagenowe i elastynowe. Od 26 roku życia wytwarzanie kolagenu zaczyna się zmniejszać, a procesy jego niszczenia zaczynają dominować nad procesami odbudowy – z każdym rokiem, produkujemy o ok. 1% kolagenu mniej niż się rozpada!
Skóra traci jędrność i elastyczność, pojawiają się na niej zmarszczki i wiotkość. Aby temu zapobiec możemy pobudzić naturalną produkcję kolagenu i elastyny!
W skład każdego zabiegu wchodzi demakijaż,peeling,masaż,rf+serum ,krem na zakończenie zabiegu