null

Zabiegi Specjalistyczne na Ciało

null

PRESOTERAPAIA

MASAŻ UCISKOWY – DRENAŻ

Presoterapia to nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy specjalnych rękawów, do których wprowadzany jest strumień sprężonego powietrza. Pobudza naturalne krążenie krwi i limfy a tym samym leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków oraz stanowi doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej i zabiegach liposukcji. Specjalnie dla Ciebie dobierzemy program: drenujący, modelujący sylwetkę, redukujący cellulit, zmniejszający obrzęki oraz zastoje wody.

Presoterapia to metoda stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia, wykorzystywana w medycynie estetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Zabieg presoterapii pobudza układ żylny i limfatyczny, wpływa na oczyszczenie i odżywienie organizmu. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu oraz zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia.

Efekty presoterapii to m.in. reabsorpcja płynów śródmiąższowych i zalegających toksyn, stymulacja drenażu żylnego i limfatycznego w kierunku organów filtrujących, wzrost elastyczności i odżywienia tkanek, efekt przeciwbólowy i odprężający w wyniku wchłonięcia obrzęków uciskających obszary unerwione.

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w kombinezonie, który składa się z pustych komór stopniowo napełnianych powietrzem. Przy użyciu znajdującego się w urządzeniu kompresora w sposób ściśle kontrolowany do komór wprowadzane jest powietrze, które wywołuje nacisk na poszczególne części ciała przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych.

W pierwszej kolejności wypełniane są komory na kostkach, poprzez łydki aż do góry. Tego rodzaju drenaż mechaniczny umożliwia dokładne oczyszczenie tkanek z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. Presoterapia jest często łączona z zabiegami LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ,FALE RADIOWE RF ,LIPOLASER-ZIMNY LASER

 • w przypadku obrzęków limfatycznych i żylnych,
 • w przypadku obrzęków pooperacyjnych (np. po mastektomii),
 • w przypadku obrzęków pourazowych,
 • w przypadku cellulitu,
 • w przypadku otyłości,
 • w przypadku przewlekłych nerwobólów mięśni,
 • w przypadku choroby neurologiczne (np. porażenie kończyn),
 • w okresie poporodowym,
 • w celu stymulacji strumienia zwrotnego przepływu krwi i limfy,
 • w calu zatrzymania wody – w szczególności u osób z efektem „zmęczonych stop”,
 • w celu poprawy odżywienia i elastyczności skory,
 • w celu zapobiegania zakrzepicy u osób obłożnie chorych

Niestety nie. Z zabiegu presoterapii powinny zrezygnować osoby z:

 • chorobami serca, niewydolnością układu krążenia, chorobami hematologicznymi i skłonnością do krwotoków,
 • rozrusznikiem serca, metalowymi protezami,
 • epilepsją i zaburzeniami psychosomatycznymi,
 • chorobą nowotworową,
 • chorobami endokrynologicznymi
 • niewydolnością oddechową, wątroby lub nerek
 • aktywnymi infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi lub grzybiczymi.

Aby zwiększyć efekty oddziaływania Presoterapii polecamy połączenie zabiegu z innymi zabiegami wyszczuplającymi np.liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe RF ,lipolaser -zimny laser

null

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjny i skuteczny zabieg wyszczuplania sylwetki. Warto jednak pamiętać, że nie jest metoda leczenia nadwagi lub otyłości, gdyż przeznaczona jest jedynie do redukcji miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Do zabiegu wykorzystywana jest głowica emitująca ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, a ich energia pozwala na skuteczne oddzielenie tłuszczu od pozostałych tkanek. Kawitacja ultradźwiękowa i związane z nią wibracje pobudzają także metabolizm komórek, redukują i rozbijają zwapnienia oraz poprawiają krążenie krwi w tkankach.

Liposukcja ultradźwiękowa pozwala uzyskać efekt mikromasażu, który aktywuje w skórze wiele enzymów i zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, przez co możliwe jest skuteczne usunięcie zbędnych i często szkodliwych produktów przemiany materii.

null

Fale radiowe TRIPOLARNE RF

Zabiegi na rozstępy i blizny

Proces regeneracji blizn i rozstępów przebiega dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów odmładzających. Skóra zostaje pobudzona do intensywnej pracy, w wyniku czego produkuje jeszcze więcej kolagenu i elastyny – szkieletu niezbędnego do odbudowania prawidłowej strukturalnie skóry!

Regularnie stymulowana skóra cały czas utrzymuje produkcję kolagenu i elastyny na wysokim poziomie – właśnie dlatego warto robić zabiegi w serii. Ostateczny efekt zabiegu pojawia się po kilku-kilkunastu tygodniach, kiedy zakończą się już wszystkie naturalne procesy odnowy i regeneracji. Oczywiście nie pojawiają się one nagle – stopniowo obserwujemy jak każdego dnia skóra wygląda coraz lepiej!

Zabiegi wyszczuplające

Fale radiowe to także doskonały sposób na pozbycie się lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, udach czy pośladkach. Szczególnie polecany osobom, którym przy pomocy diety czy ćwiczeń nie udało się osiągnąć oczekiwanych efektów.

Pod wpływem ciepła dostarczonego do skóry przy pomocy fal radiowych dochodzi do znacznego przyspieszenia metabolizmu i spalenia nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w tkankach. Usprawnia się również przepływ krwi w skórze, co skutkuje lepszym odżywieniem i dotlenieniem tkanek. Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny pomaga przywrócić zniekształconej tkance tłuszczowej odpowiednią strukturę, dzięki czemu zabieg ma świetne działanie antycellulitowe

null

GUAM

Najsilniejszy koncentrat wyszczuplający

Ekspresowe programy wyszczuplające i antycellulitoweRewolucyjna metoda wyszczuplająca GUAM opracowana została przez włoskich lekarzy i terapeutów. Kilkadziesiąt tysięcy przeprowadzonych zabiegów świadczy o jej niezwykłej skuteczności w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej w miejscach szczególnie trudnych do odchudzenia tzn. udach, biodrach, pośladkach, brzuchu. Niezwykłe efekty wyszczuplające.

Lacote jest firmą, która już od 1986 roku specjalizuje się w produkcji znakomitych preparatów do twarzy i ciała ze zmikronizowanymi, rozdrobnionymi algami GUAM. Hodowane są one na specjalnych podwodnych plantacjach od marca do maja, kiedy to zaczynają się ich zbiory. W następnej kolejności przewozi się je łodziami na brzeg, rozkłada na polach, gdzie są suszone w sposób naturalny przez wiatr i słońce. Po minimalnie trzech dniach suszenia, są one transportowane do fabryk firmy Lacote, gdzie podlegają przetworzeniu pod nadzorem specjalistów dbających o to, aby powstałe kosmetyki były maksymalnie skuteczne i najwyższej jakości. Preparaty Lacote powstaję tylko i wyłącznie ze zdrowych, młodych alg, które przetwarza się z wykorzystaniem opatentowanej metody E.B.A. Dzięki specjalnemu wysuszaniu oraz napowietrzaniu, zachowują one wszystkie swoje zdrowotne właściwości.

Koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM jest jednym z najbardziej popularnych preparatów w ofercie Lacote. Posiada niezwykłą ilość witamin, protein, minerałów i pierwiastków, które znakomicie sprawdzają się w kosmetyce.

Błotne koncentraty wykazują działanie: nawilżające, napinające, ujędrniające, drenujące, antycellulitowe.

Zabiegi błotnymi koncentratami GUAM działają na specyficzne problemy skóry takie, jak:zwiotczenie,cellulit,skórka pomarańczowa,odwodnienie,zatrzymywanie wody.nadmiar tkanki tłuszczowej

CRYO SLIM FASCE -ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY  Z BANDAŻAMI 

Zabieg wyszczuplający i likwidujący cellulit, przeznaczony specjalnie dla osób mających problem z kruchymi naczynkami, żylakami oraz opuchniętymi nogami. Koncentrat błotny z formułą chłodzącą zawiera glinkę, minerały, odświeżający mentol, wyciąg z kasztanowca i bluszczu, cytrynę, oregano oraz olejki esencjonalne mające działanie aromaterapeutyczne. Nawilża, oczyszcza i tonizuje skórę, łagodzi podrażnienia, intensywnie zwalcza cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Specjalna formuła antycellulitowa z mentolem nadaje skórze wyjątkową jędrność i napięcie.Zabieg stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających. W połączeniu z PRESOTERAPIĄ przynosi rewelacyjne rezultaty.

Zabiegi wykonywane są raz w tygodniu.